Home

Het Bestuur van Groei & Bloei Ommen

Voorzitter

Harriët Weitkamp-de Wilde

tel.: 0529-463666

email: voorzitter@groeienbloeiommen.nl

Secretaris en ledenadministratie

Yvonne Seuntjes

E-mail: secretaris@groeienbloeiommen.nl 

 

 

Penningmeester

Tineke Attema

Tel. 0523-270511

Bankrekeningnummer tnv afd.Ommen Groei & Bloei: NL31 RABO 0384 6496 02

E-mail: penningmeester@groeienbloeiommen.nl 

Organisatie Open Tuinen en plantenruilbeurs

Mimi Kwant-van Aken,

tel. 0529-454866

email: opentuinen@groeienbloeiommen.nl

Organisatie - Lezingen, flash

Caroline Dekker

Tel: 0529-463308

lezingen@groeienbloeiommen.nl

 

 

Andere functies bij Groei & Bloei Ommen

Organisatie Excursies

Greet Hooijer

tel 0653-615715

tuinexcursies@groeienbloeiommen.nl

Organisatie Tuinreizen

Hennie Pouls

Tel. 0523 – 612611,

tuinreizen@groeienbloeiommen.nl

Coördinator Bloemschikken en Coördinator Bloemschikken Rayon Oost

Betsie Grondman-Roozeboom

Tel. 0523 – 676566

bloemschikken@groeienbloeiommen.nl

foto: fam. Weitkamp

Redactie advertenties

Wim Weitkamp

Opens window for sending emailwim(at)delindenbergh.nl

Webmaster, beheerder facebookpagina afd. Ommen en fotografie

Mieke Hellwich-Sijbesma

 

 

Lid van verdienste

Mevr. S.H.R. Grootenhuis-Tonckens (Sieneke)

meer

Dit was het bestuur van de Afdeling Ommen tot maart 2018

v.l.n.r. Caroline Dekkers, Adri Bader, Mimi Kwant, Harriët Weitkamp en Pieter Kapteijn.
15
Jul
Volkstuin: het gewas bij de buren…….
07
Jul
bloemen, bijtjes en vlinders
Menu